Site Overlay

Pozyskiwanie funduszy unijnych dla firm z Białegostoku

Jako Agencja Innowacji od lat zajmujemy się fachowym doradztwem w zakresie pozyskiwania dofinansowań unijnych dla firm. Tym samym zyskują one większe możliwości i szanse na rozwój. Mogą zgłaszać się do nas klienci niezależnie od ich branży. Proponujemy również dogodne rozwiązania w sprawie dotacji na rozpoczęcie działalności. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy wszystkich zainteresowanych z Białegostoku i okolic.

Realna działalność, wirtualne biuro – Białystok

Potrzebujesz dogodnego miejsca na siedzibę swojej firmy, ale boisz się, że nie masz na to wystarczających środków? Alternatywą na ten problem jest wirtualne biuro. Dzięki tej usłudze zyskujesz możliwość posiadania adresu w dogodnej lokalizacji i to nie tylko na terenie Białegostoku. Wirtualne biuro to jednak nie tylko wpis w dokumentach, ale również kompleksowa obsługa poczty oraz profesjonalny kontakt z Twoimi kontrahentami.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl