Site Overlay

Wirtualne biuro Twojego biznesu – Bielsko-Biała

Prestiżowy adres w centrum Bielska-Białej, Warszawy czy Poznania, obsługa poczty, wynajem sal konferencyjnych – to tylko niektóre z zalet posiadania wirtualnego biura. Bez wątpienia należy też do nich zwiększenie wiarygodności Twojej firmy oraz poprawa rozpoznawalności. Jeśli chcesz zapewnić to wszystko dla Twojego biznesu, zachęcamy do wynajęcia własnego wirtualnego biura. Zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza na stronie.

Pozyskiwanie funduszy unijnych dla Bielska-Białej

Rozwój każdej firmy to główne zadanie ich właścicieli. Do tego celu z pewnością przydadzą się dodatkowe fundusze w postaci dofinansowania unijnego. UE proponuje szereg udogodnień, które mają w tym pomóc. Są one przeznaczone zarówno dla firm rozwijających się, jak i w formie dotacji na rozpoczęcie działalności. Swoich usług udzielamy również dla przedsiębiorstw z Bielska-Białej.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl