Site Overlay

Unia Europejska udziela bezzwrotnych dotacji dla osób chcących założyć działalność gospodarczą w kwotach od 20 tysięcy do nawet 80 tysięcy złotych. Oprócz dofinansowania do nowej firmy jednostki pośredniczące udzielają szkoleń dla beneficjentów z zakresu prowadzenia działalności oraz wsparcia pomostowego przez pierwsze miesiące aktywności firmy. Dotacja unijna na otwarcie firmy jest szansą, między innymi dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki dodatkowym funduszom mają szansę na lepszy start na rynku. Takie dofinansowanie do założenia firmy to skuteczny sposób na rozwój i wyjście do klienta – zainwestuj w swój biznes już dziś. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą. Dotacje na rozpoczęcie działalności są na wyciągnięcie ręki.

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej – Warszawa

Pozyskiwanie funduszy unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Agencją Innowacji przebiega niezwykle sprawnie i bez zbędnych formalności. Dzięki możliwości wynajęcia usług naszej firmy pośredniczącej w zdobywaniu dofinansowania unijnego dla nowych firm nasi beneficjenci otrzymują przydatną wiedzę i umiejętności. Ma to duże znaczenie, aby mogli poszerzać swoją działalność stosunkowo szybko, a zarazem bezpiecznie. Takie dofinansowanie, zwłaszcza dla nowej firmy to nieocenione wsparcie na początku drogi każdego przedsiębiorcy. W mieście stołecznym Warszawa, gdzie rozwija się wiele biznesów, także można uzyskać dotacje na założenie własnej firmy.

Jak sprawnie przejść proces uzyskania dofinansowania?

Osoby zainteresowane ubieganiem się o dotacje unijne na otwarcie firmy powinny złożyć stosowny wniosek wraz z właściwymi dokumentami – pomoc Agencji Innowacji jest w tym względzie nieoceniona. Unia Europejska rocznie przeznacza fundusze na różnego typu dofinansowania dla krajów członkowskich. Agencja Innowacji to szansa na rozwój wielu firm – od mikro do średnich przedsiębiorstw. Bezzwrotne dotacje unijne na rozpoczęcie działalności można otrzymać między innymi na zakup maszyn niezbędnych do uruchomienia produkcji. Dofinansowanie europejskie to często ważny czynnik rozwoju dla nowych firm wchodzących na rynek.

OSOBY ZAINTERESOWANE UBIEGANIEM SIĘ O DOTACJĘ Z UE
POWINNY WYPEŁNIĆ ANKIETĘ.
W odpowiedzi na wypełnioną ANKIETĘ nasz dział analiz skontaktuje się Państwem
i przedstawi możliwości pozyskania dotacji.

ANKIETA DOTYCZĄCA DOTACJI
NA ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI

Wszystkie informacje i analizy wykonywane są bezpłatnie z poszanowaniem zasad poufności.

  Miejsce zameldowania:

  Miejsce prowadzenia działalności:

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl


  PORADNIKI

  POBIERZ
  POBIERZ