Site Overlay

Pozyskiwanie funduszy unijnych dla działalności z Gliwic

Chcąc rozwinąć własną działalność, warto postarać się o dodatkowe środki. Taką możliwość daje przede wszystkim Unia Europejska. Dotacje dla firm są przyznawane zarówno małym, jak i średnim przedsiębiorstwom, także na start. Co zyskasz dzięki usługom Agencji Innowacji? Przede wszystkim profesjonalne wsparcie na każdym etapie starania się fundusze i pomoc w wypełnianiu wszelkich formalności. Zapraszamy usługodawców z Gliwic do skorzystania z oferty naszej firmy.

Twoja siedziba w centrum Gliwic – wirtualne biuro

Poszukujesz alternatywnych rozwiązań związanych z siedzibą Twojej firmy? Proponujemy wynajem wirtualnego biura z kompleksową obsługą biurową. Otrzymujesz więc nie tylko adres, ale i odciążenie od codziennych prac związanych z prowadzeniem działalności. Dzięki temu w tym czasie możesz bez obaw zatroszczyć się o swój biznes, a my zajmiemy się resztą. Zachęcamy do kontaktu w sprawie ustalenia szczegółów dotyczących Twojego wirtualnego biura w Gliwicach.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl