Site Overlay

Pozyskiwanie funduszy unijnych dla firm z Nowego Sącza

Jako firma doradcza w sprawach związanych z pozyskiwaniem funduszy unijnych gwarantujemy możliwość rozwoju, dzięki pozyskanym środkom. Przeprowadzamy klientów przez cały proces od wyznaczania celu rozwoju, przez wybranie odpowiedniego programu operacyjnego i pisanie wniosków aż po wypełnianie dokumentów. Masz firmę w Nowym Sączu i pragniesz rozwinąć działalność? Zachęcamy do kontaktu.

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej – Nowy Sącz

Unia Europejska systematycznie umożliwia staranie się o dodatkowe środki, również dla firm, które wkraczają na rynek, albo dopiero mają taki zamiar. Każde dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej ma na celu wzmożenie aktywności w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Potrzebujesz wsparcia w tej kwestii? Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy doradczej.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl