Site Overlay

PRACA:

Zatrudnienie na stanowisku Asystent/ka ds. funduszy unijnych

Opis stanowiska
– analiza konkursów dotacyjnych dla sektora mikro, małych i średnich firm,
– kontrola rozliczeń finansowych.

Wymagania
– doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie,
– umiejętność analitycznego myślenia oraz syntetycznego i sprawnego opracowywania tekstów,
– duża dokładność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy
– wynagrodzenie wraz z systemem premiowania,
– możliwość rozwoju dotychczasowego doświadczenia,,
– możliwość podjęcia pracy od zaraz,

Prosimy o składanie CV na adres email:
biuro@agencjainnowacji.com.pl
Skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

STAŻ:

Dla zdolnych i poszukujących własnej drogi – wolne miejsce na stażu!

Dlaczego staż?
Ponieważ jest to najlepszy czas i forma zdobycia nowych umiejętności oraz doświadczenia.
To czas wdrożenia się w charakter firmy, poznania atmosfery w niej panującej, kultury organizacyjnej i wymagań.

Co oferujemy?
Oferując staż, nie oferujemy chwilowego zatrudnienia, ale coś znacznie więcej!
Możliwość rozwoju, nakreślenia kierunku własnej kariery, wyznaczenia celów i ich realizacji.
Oferujemy przygotowanie do pracy: pełnowartościowej, stałej, stabilnej – w naszym zespole.

Gdzie?
Na stażystów czekają miejsca w działach: analiz – fundusze unijne, marketing, IT.

Czego oczekujemy?
Odpowiedzialności, punktualności, zaangażowania.
Nauczymy Cię wszystkiego.
Wskażemy kierunek, wdrożymy.
A gdy zostaniesz z nami, damy możliwość rozwoju.
Zaoferujemy Ci wynagrodzenie składowe (podstawa + premia), oraz godziny pracy do uzgodnienia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a stażem wyślij swoje CV na adres email:

PRAKTYKI:

Oferta dla studentów i uczniów szkół średnich.

Nie sposób przecenić korzyści jakie dają praktyki, które odbywają się w warunkach rzeczywistych, w dobrze funkcjonującej na rynku firmie.
Zapraszamy do odbycia praktyk w działach: analiz – fundusze unijne, marketing, IT.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres email:

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl