Site Overlay

logo SWS

Jutro Twojej firmy zaczyna się dziś!


CZYM JEST SWS?

System Wsparcia Sprzedaży (SWS) można by określić jako dział marketingu i/lub handlowy „do wynajęcia”. Pozyskujemy klientów dla Twojego biznesu, wspieramy procesy Twojej sprzedaży. Nasz dział marketingu i dział handlowy są wyposażone w najnowocześniejsze i przede wszystkim skuteczne systemy wsparcia sprzedaży. Dzięki naszym działaniom będziesz mógł skupić się na zawieraniu umów, a nie na szukaniu klientów. SWS jest jeszcze czymś więcej – w ramach współpracy pomagamy również w pozyskiwaniu funduszy z UE, by Twój biznes mógł się jeszcze szybciej rozwijać.

DLA KOGO?

Pracujemy najczęściej dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Często są to nawet firmy jednoosobowe, które dopiero zaczynają swoją działalność. Firmy, które chcą się rozwijać, firmy usługowe, handlowe, czy produkcyjne – czyli te, które koniecznie muszą opierać się o pozyskiwanie coraz to nowych klientów.

MODUŁY SWS

System Wsparcia Sprzedaży składa się z kilku modułów, które dobierane są w pierwszych etapach współpracy, po rozmowach z przedstawicielami firmy i analizach przeprowadzanych przez naszych specjalistów. Celem każdego działania jest pozyskanie danych potencjalnych nabywców. Informacje są wykorzystywane w dalszych etapach sprzedaży.
SYSTEM POZYSKIWANIA KLIENTÓW

Jest to specjalnie przygotowane i wypozycjonowane w Google strony wskazujące na daną usługę/towar. Generują przypływ klientów zainteresowanych daną usługą/produktem.


MASSMAILING

Jest to zapytanie kierowane do wybranej grupy odbiorców.


CALL CENTER

Jest to zapytanie kierowane do wybranej grupy odbiorców.


ANALIZA DANYCH I POTRZEB

Jest to schemat pozwalający na wyłonienie najlepszej metody pozyskiwania klientów.


CRM

System wspierający sprzedaż. Odpowiednio przygotowany i podpięty pod system pozyskiwania klientów zwiększa kilkukrotnie skuteczność zawierania umów.


DOTACJE UE

Szukamy możliwości wsparcia firmy w ramach dotacji unijnych. Więcej informacji w opisie „FINANSOWANIE FIRMY”

FINANSOWANIE FIRMY

Sprawdzamy możliwości wsparcia Twojej firmy przez dotacje z UE. Dokonujemy analiz, wskazujemy możliwe kierunki rozwoju poprzez wsparcie dotacjami unijnymi. Każdego miesiąca otrzymasz raport z informacjami na temat dostępnych konkursów. Otrzymasz swojego analityka, który będzie opiekunem Twojej firmy. Będziesz mógł do niego zadzwonić, omówić aktualne potrzeby, czy porozmawiać na temat dostępnego wsparcia z UE. W ramach dalszej współpracy na podstawie odrębnej umowy możemy napisać wniosek o dotację z UE Jeśli w danym konkursie będzie w wykazie kosztów kwalifikowalnych zawarte „doradztwo” – koszt całej naszej współpracy będzie mógł być zwrócony w ramach dotacji.

REZULTATY

Dzięki opracowaniu indywidualnej oferty i kompleksowemu wdrożeniu narzędzi zwiększamy liczbę zapytań ofertowych i ułatwiamy dotarcie do klientów docelowych. Rezultatem współpracy z nami jest zbiór klientów, którzy są zainteresowani Twoją usługą/produktem. Proponujemy najefektywniejsze rozwiązania przynoszące wzrost sprzedaży. Otrzymujesz dane kontaktowe w odpowiednio skonfigurowanym pod Twoje potrzeby systemie CRM (system zarządzania relacjami z klientem). Będziesz mógł budować dalsze relacje z Twoimi klientami, dokończyć proces sprzedaży. Jeśli wolisz – możemy takie dane przekazać w postaci arkusza excel lub innej wybranej formie. Ważnym elementem wsparcia firmy jest również pomoc w uzyskiwaniu dotacji unijnych. Szczegółowo omówiliśmy ten temat w informacji „FINANSOWANIE FIRMY”
Przykład działania SWS:
W 2019r. opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Wsparcia Sprzedaży na potrzeby naszej firmy. Średnio przyrost przychodów od tego momentu wynosi 153% w stosunku rok do roku.

wzrost

ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Współpraca

Współpraca z nami składa się z kilku etapów, które pozwalają dobrać odpowiednie narzędzia i skutecznie wdrożyć je do firmy.

 1. wypełnij formularz kontaktowy
 2. skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów współpracy
 3. po wstępnej rozmowie i poznaniu jej oczekiwań przechodzimy do szczegółowej analizy danych tj. dotychczasowe prowadzenie firmy, analiza branży, konkurencji oraz zebranych materiałów związanych z oferowanymi usługami. Dzięki temu etapowi jesteśmy gotowi przedstawić wstępny plan działania dla firmy i wspólnie określić cele, jakie chce osiągnąć firma z naszą pomocą.
 4. propozycje rozliczenia za usługę. Sposób rozliczenia zależy od wielu czynników, dlatego działamy na zasadzie elastycznego modelu rozliczeń, który umożliwia dostosowanie się do Twojego biznesu.
 5. podpisanie umowy i rozpoczęcie działań

KIM JESTEŚMY

Agencja Innowacji jest firmą zajmującą się obszarami:
 • dział analiz: wsparcie firm w zakresie pozyskiwania dotacji z UE dla firm,
 • dział handlowy i marketing: wsparcie firm w zakresie marketingu i sprzedaży,
 • dział szkoleń: szkolenia,
 • prowadzimy sieć biur wirtualnych,
 • księgowość dla spółek prawa handlowego oraz zakładanie spółek.

REFERENCJE:

O skuteczności naszej pracy mogą świadczyć opinie do współpracujących klientów.

Profesjonalny Sprzedawca – OFERTEO

Certyfikat - OFERTEO

Profesjonalny Sprzedawca
WIĘCEJ

AUDYT – DEKRA (2023)

... DEKRA niniejszym potwierdza, że przedsiębiorstwo Agencja Innowacji Sp. z o.o. wdrożyło wymagania standardu SUS 2.0 i skutecznie go realizuje...WIĘCEJ

Dorota Gryglewska

... Agencja Innowacji terminowo wywiązała się z powierzonych obowiązków. Jej działania wyróżniały się przede wszystkim elastycznością, sumiennością i profesjonalizmem...WIĘCEJ

MACHANDEL

... Chciałbym szczerze polecić współpracę z Agencją Innowacji w zakresie pozyskiwania funduszy, dofinansowań lub dotacji...WIĘCEJ

Restauracja Zielony Pieprz

...Dzięki bezbłędnie sporządzonemu wnioskowi i stałemu kontaktowi z analitykiem moja firma uzyskała 70% bezzwrotnego dofinansowania do realizacji projektu.WIĘCEJ

CHAMPION BIZNESU

List Nominacyjny

CHAMPION BIZNESU
WIĘCEJ

TENSORFLIGHT

...poza rzetelnością i doskonałym kontaktem bardzo zaskoczyło nas osobiste zangażowanie pracowników...WIĘCEJ

NJ-POLSKA

Polecam usługi Agencji Innowacji wszystkim, którzy szukają rzetelnego Partnera biznesowego.WIĘCEJ

PR KWADRAT

...Kontakt z firmą jest bez zarzutu, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc. Zlecane prace wykonywane są profesjonalnie i terminowo...WIĘCEJ

Be Our Guest Consulting

...Wiedza, jaką posiada firma, budzi ogromny podziw...WIĘCEJ

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktuje się z Państwem nasz dział wsparcia i omówi szczegółowo możliwości współpracy.
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl


  Jutro Twojej firmy zaczyna się dziś!