Site Overlay

Dofinansowania unijne dla firm z Tarnowa

Potrzebujesz wsparcia i środków na rozwój własnej działalności gospodarczej w Tarnowie? Świetnie trafiłeś! Jako Agencja Innowacji od lat zajmujemy się pozyskiwaniem funduszy unijnych dla naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z kluczowego aspektu, jakim są dodatkowe środki, zwłaszcza na start działalności. Możliwość działania w zakresie innowacji oraz inwestowania w nowe sprzęty i technologie jest realna właśnie dzięki dofinansowaniom unijnym.

Wirtualne biuro, profesjonalna obsługa – Tarnów

W zakres naszych usług wchodzi także wirtualne biuro. Daje ona możliwość posiadania adresu siedziby firmy nawet w centrum Tarnowa czy Warszawy. Dogodna lokalizacja to większy profesjonalizm, a także rozpoznawalność marki. To szansa zwłaszcza dla małych i jednoosobowych firm głównie ze względów finansowych i brak kosztów związanych z wynajmem. Skorzystaj z dogodnej usługi wirtualnego biura – to także forma sekretariatu i pierwszego kontaktu z Twoimi kontrahentami.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl