Site Overlay

Dofinansowania unijne dla firm w Bydgoszczy

Wiele agencji oferuje swoje usługi związane z doradztwem z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych. Jednakże to nasz zespół poświęca szczególną uwagę naszym klientom na każdym etapie współpracy. Każda zarejestrowana firma ma szansę na dofinansowanie swoich projektów i nowych inwestycji. Aby zdobyć wybrane dotacje, warto przystąpić do konkursów, które prowadzone są w poszczególnych województwach. Dotacje na rozpoczęcie działalności mają wpłynąć na wzrost samozatrudnienia w regionie i stać się wsparciem przedsiębiorczości. Finalnie jest to poprawa sytuacji na rynku pracy, zwłaszcza wśród młodych ludzi, szukających swojej drogi do sukcesu. 

Wirtualne biura dla klientów Agencji Innowacji

Dodatkową usługą oferowaną przez Agencję Innowacji jest wirtualne biuro, które umożliwia pracę zdalną przy jednoczesnym posiadaniu oddzielnego adresu działalności, który jest niezbędny do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Dzięki takiej formie prowadzenia działalności, można znacznie zredukować koszty, które generowane są przy wynajmie lokalu. To także znaczne podniesienie wiarygodności danej firmy. Zachęcamy do skorzystania z usługi biura wirtualnego. Zarejestruj swoją działalność w najatrakcyjniejszym miejscu już dziś.

Pozyskiwanie dotacji dzięki Agencji Innowacji – Bydgoszcz

Bydgoszcz jako kluczowe miasto w województwie kujawsko-pomorskim jest dobrą lokalizacją, zarówno jeśli chodzi o rozwój nowych przedsiębiorstw, jak i wprowadzanie innowacji w firmach z wieloletnim stażem. Uzyskanie dofinansowania na rozpoczęcie działalności dzięki wsparciu naszej agencji jest znacznie prostsze i szybsze. Doświadczenie w obszarze poszukiwania wsparcia ze środków unijnych skraca znacznie czas oczekiwania na znalezienie odpowiedniego programu dotacyjnego i usprawnia cały proces pozyskiwania funduszy.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl