Site Overlay

Dotacje i fundusze unijne dla firm – Łódź

Dodatkowe środki przydają się w biznesie niezależnie od profilu działalności. Z Agencją Innowacji dowiesz się, w ramach jakich projektów unijnych możesz złożyć wniosek i zdobyć dofinansowanie do swojej działalności gospodarczej na terenie Łodzi i nie tylko. Nasz zespół sporządzi za Ciebie wniosek o dotacje. Są one dostępne zarówno na start, jak i dla firm, które zainteresowane są pozyskiwaniem funduszy unijnych na kolejne innowacje.

Rozwijaj się dzięki dotacjom na rozpoczęcie działalności – oferta dla Łodzi

Dofinansowania unijne to szansa, aby poszerzyć rynek pracy oraz usług. Obustronne korzyści, jakie przynoszą, są niezaprzeczalnie ważne, gdyż z dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej czerpią zarówno właściciele, jak i ich przyszli klienci. Pisanie wniosków o dotacje unijne i wszelkie formalności z tym związane mogą wydawać się trudne, jednakże z naszą pomocą jest to osiągalne. Agencja Innowacji to jakość i efekty – wielu naszych klientów uzyskało już dotacje na rozpoczęcie swojej działalności. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Prowadź swoją działalność z dowolnego miejsca – wirtualne biuro

Rozpoczynając swoją działalność, należy zwrócić uwagę na naprawdę wiele kluczowych aspektów, takie jak pozyskiwanie dotacji unijnych. Ważną składową jest również siedziba. Niekiedy opłaty za czynsz w Łodzi, jak i innych miastach są horrendalnie wysokie. Dobrą alternatywą jest wirtualne biuro – usługa, jaką z powodzeniem oferujemy naszym klientom. Przede wszystkim zapewnia ona rejestrację działalności w przypadku braku funduszy na wynajem przestrzeni biurowej. Tego rodzaju outsourcing to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla każdej z firm. Ewidencja firmy w dobrej lokalizacji znacznie zwiększa również wiarygodność i prestiż firmy. Biura wirtualne pozwalają w pełni na dalsze prowadzenie działalności online.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl