Site Overlay

Dotacje unijne dla mikroprzedsiębiorstw szansą na rozwój

Obecnie istnieje kilka ścieżek, które z pewnością mogą pomóc również najmniejszym z przedsiębiorstw. Z pomocą Agencji Innowacji znalezienie odpowiedniego programu, w ramach którego wolno ubiegać się o dotacje do mikrofirm jest o wiele przystępniejsze, niż robiąc to indywidualnie. Znacznie przyspiesza to cały proces spełniania niezbędnych formalności. W każdym programie finansowania są podane szczegółowe kryteria kwalifikacji. Ważne, żeby wniosek był jak najsolidniej przygotowany, gdyż później jest to istotne w finalnej decyzji przyznawania środków.

Dofinansowanie dla mikro firm – jak je zdobyć?

Procedury składania wniosków o dotacje unijne dla mikrofirm są dość skomplikowane i wymagają przede wszystkim znajomości specyfiki ich programu. Jednakże z pomocą Agencji Innowacji możliwość otrzymania preferencyjnej pożyczki z UE znacznie wzrasta. W celu zdobycia dofinansowania dla mikro firm na dane przedsięwzięcie sprawa ma się podobnie. Na rynku istnieje wiele atrakcyjnych opcji dotacji z UE dla polskich przedsiębiorstw. Z pomocą Agencji Innowacji cały proces ubiegania się o środki przebiega o wiele sprawniej. Bezzwrotne dofinansowanie mikro firm to dla nich szansa na dobre wejście na rynek.

Wsparcie najpopularniejszego sektora w gospodarce – pozyskiwanie funduszy unijnych dla małych firm

Aby lepiej zrozumieć tematykę dotacji dla małych firm, warto zasięgnąć porady zajmującej się tym agencji. Nasza firma od lat pomaga przedsiębiorcom w zdobywaniu dofinansowań. Jest to cenne zwłaszcza dla małych firm, które zarządzają mniejszym kapitałem i przychodami. Ten rodzaj działalności jest niezwykle ważny, gdyż stanowi najwyższy procent wśród wszystkich przedsiębiorstw na rynku polskim. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy w zdobyciu dofinansowania do małych i mikrofirm. To właśnie ten sektor przedsiębiorstw bierze udział w ponad 70% PKB w kraju rocznie.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl