Site Overlay

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej – Lublin

Pierwszym krokiem w staraniu się o dofinansowania unijne jest dobranie odpowiedniego programu do potrzeb i profilu działalności Państwa firmy. Jako Agencja Innowacji świadczymy kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych zarówno dla nowych, jak i już aktywnych biznesów. Zajmujemy się również wsparciem naszych klientów w wypełnianiu i pisaniu wniosków o dotacje unijne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich przedsiębiorców z Lublina i okolic.

Dodatkowe środki – dofinansowania unijne dla firm z Lublina

Od wielu lat świadczymy usługi wspierające pozyskiwanie dotacji unijnych i pomoc w ich rozliczaniu. Nadzorujemy powierzone nam projekty na każdym etapie prac. Zapewniamy bezpośredni kontakt z instytucjami, które są odpowiedzialne za weryfikację i kontrolę przydzielonych funduszy. Oferujemy również funkcję obsługi biurowej, związaną z usługami sekretarskimi, łącznie z odbieraniem korespondencji. Biuro wirtualne znacznie ogranicza koszty prowadzenia biznesu, co jest znacznym udogodnieniem zwłaszcza dla nowych podmiotów na rynku.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl