Site Overlay

Dofinansowanie z Unii Europejskiej dla firm jednoosobowych

Planujesz założenie własnego biznesu i potrzebujesz dodatkowych środków? Skorzystaj z dofinansowania na rozwój firmy jednoosobowej. Tego typu dotacje są bezpośrednim wkładem finansowym z budżetu Unii Europejskiej przyznawane w formie wsparcia na rzecz beneficjentów. Dofinansowanie na rozwój firmy jednoosobowej pochodzi między innymi z programu Funduszy Europejskich, który ma na celu wsparcie gospodarki państw członkowskich Unii. Tyczy się to przeróżnych sektorów – od branży usługowej aż po przemysł. Dotacje dla firm jednoosobowych to szansa rozwoju każdego biznesu. W szerszej perspektywie chodzi o nowe branże, które bez dodatkowej pomocy nie miałyby wystarczających szans, aby zaistnieć na rynku. Wybierz pomoc w formie bezzwrotnych dotacji unijnych dla firm jednoosobowych i zyskaj możliwość szybszego rozwoju.

Bezzwrotna dotacja szansą na rozwój – firmy jednoosobowe

Wkład własny w trakcie zakładania firmy jest z pewnością niezwykle przydatny, jednakże co jeśli nie chcemy oszczędzać kilka lat na wymarzony interes? Niebywałą pomocą są bezzwrotne dotacje unijne dla firm jednoosobowych, które pomagamy uzyskać naszym klientom. Fundusze Europejskie wspomagają rozwój nawet najmniejszych, nowo powstałych biznesów. Dzięki Agencji Innowacji znacznie szybciej uzyskasz dofinansowanie z Unii Europejskiej dedykowane dla firm jednoosobowych na lepszy start. Przedsiębiorstwa, które już długo działają na rynku, również mają szansę ubiegać się o dotację na rozwój. Firmy jednoosobowe kryją w sobie potencjał, dlatego i je warto wspierać.

Działania na rynku MŚP – dofinansowanie firmy jednoosobowej

Aby dać szansę na rozwój również małym przedsiębiorcom, powstały dotacje kierowane między innymi do firm jednoosobowych. Większość z nich pochodzi z funduszy Unii Europejskiej. Dzięki takim działaniom rynek nie jest zmonopolizowany przez biznesowych gigantów. Jako Agencja Innowacji pracujemy nad tym, aby każdy wniosek o dotację dla firmy jednoosobowej mógł zostać zaakceptowany. Dbamy o to, żeby środki finalnie trafiły do naszego klienta. Skorzystaj z dostępnych dotacji do firm jednoosobowych, dzięki wsparciu Agencji Innowacji. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Zależy nam, aby bezzwrotne dotacje unijne dla firm jednoosobowych były w rękach jak największej liczby działalności. Jest tak ze względu na to, że priorytetem w naszej agencji jest rozwój firm naszych klientów.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl