Site Overlay

Dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej – Gdańsk

Zaplecze finansowe jest ważnym czynnikiem w rozwoju każdej firmy. W zespole Agencji Innowacji stawiamy na fachowe podejście do każdej sprawy dzięki wykształconym specjalistom i analitykom. Pomagamy w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności. Dzięki profesjonalnemu wsparciu w procesach handlowych podnosimy kwalifikacje firm, które powierzyły nam pracę nad usprawnieniem jej działań. Wśród inicjatyw, które podejmujemy, jest przede wszystkim pozyskiwanie klientów oraz integracja kanałów sprzedaży. Dopiero po tych działaniach możemy sprawnie przejść do ubiegania się o dodatkowe dofinansowanie działalności gospodarczej. Współpraca z Agencją innowacji to szansa dla firm nie tylko lokalnie na terenie Gdańska, ale całej Polski.

Pozyskiwanie funduszy unijnych a wirtualne biuro

W przypadku firm chcących znacznie ograniczyć koszty związane ze stacjonarnym prowadzeniem działalności przydatnym narzędziem jest usługa wirtualnego biura. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie zwłaszcza dla przedsiębiorstw, które dopiero zaczynają swoją działalność i pracują zdalnie ze swojego domu, a nie chcą, by ten adres był podawany do wiadomości publicznej. Z wirtualnym biurem zdobycie dofinansowania unijnego również nie stanowi problemu. Zachęcamy do skorzystania z usług Agencji Innowacji. Oferujemy również pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie do działalności gospodarczej. Rozwijaj swoją firmę, dzięki usłudze biura wirtualnego w Gdańsku i okolicach, a pracuj – skądkolwiek zechcesz.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl