Site Overlay

Pozyskiwanie dotacji unijnych dla przedsiębiorców ze Szczecina

Środki pochodzące z Unii Europejskiej są dostępne dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć własną działalność bądź planują ją założyć. Ubiegając się o dotacje dla firm, warto starać się zwłaszcza o wsparcie z funduszu regionalnego. Istnieje wiele programów lokalnych, które mają na celu wsparcie tamtejszych działalności. Pozyskiwanie funduszy unijnych i korzystanie z nich umożliwia między innymi zakup usług w celach badawczo-rozwojowych czy opracowanie nowego bądź ulepszonego produktu. Uzyskanie dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej jest niezwykle pomocne na start – z Agencją Innowacji jest to o wiele prostsze.

Wirtualne biuro – Twoje miejsce na biznes

Zakładanie własnej działalności wiąże się z koniecznością rejestracji. Obecnie wiele firm jest prowadzonych zdalnie ze swojego miejsca zamieszkania. Nie chcąc podawać w dokumentach tego adresu, warto skorzystać z możliwości wynajęcia tak zwanego wirtualnego biura. Jest to powierzchnia w dogodnej lokalizacji z kompleksową obsługą biurową – od zajmowania się korespondencją po ustalanie spotkań biznesowych. Agencja Innowacji sprawdza się również we wsparciu dotyczącym dofinansowania unijnego na innowacyjne projekty. Zachęcamy przedsiębiorców ze Szczecina do skorzystania z oferty i ustalenia adresu swojej firmy nawet w centrum Warszawy.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl