Site Overlay

Pozyskiwanie funduszy unijnych – Katowice

Nieodzowna składowa wejścia przedsiębiorstwa na rynek to kapitał. Co jeśli go nie posiadamy, a mamy już przygotowany plan na biznes? W takiej sytuacji warto się postarać o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Nie jest to proces łatwy, jednakże z pomocą przychodzi Agencja Innowacji. Stanowimy wsparcie dla naszych klientów na każdym etapie. Dotacje dla firm dostępne są dla mikro-, małych i średnich podmiotów gospodarczych. Od lat wspieramy przedsiębiorstwa w ubieganiu się o dofinansowanie do działalności gospodarczej Jeśli prowadzisz biznes w Katowicach, zgłoś się do nas już dziś i uzyskaj dostęp do kompleksowego doradztwa.

Biura wirtualne dla przedsiębiorców z Katowic

Oprócz działalności związanej z pomocą w pozyskiwaniu funduszy unijnych zajmujemy się również wsparciem w kwestiach biurowych. Chcesz zaoszczędzić na comiesięcznych opłatach za czynsz i prowadzić firmę zdalnie, a jednak mieć swój sekretariat? Takie możliwości daje wynajęcie biur wirtualnych dla firm z Katowic. Dzięki tej usłudze zarejestrujesz firmę w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Ponadto zajmujemy się informowaniem o korespondencji, jej przechowywaniem i przekazywaniem. Ty możesz zająć się swoją działalnością, a my poprowadzimy Twoje wirtualne biuro. Zyskaj prestiżowy adres dla swojej firmy. Zachęcamy do kontaktu w sprawie ustalenia szczegółów dotyczących również dofinansowań unijnych.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl