Site Overlay

Dotacje na rozpoczęcie działalności dla firm z Kielc

Nowe możliwości pozyskiwania funduszy unijnych są szansą dla wielu przedsiębiorstw, zwłaszcza na starcie. Firmom, którym zależy na rozwoju, proponujemy pomoc w staraniu się o dotacje na rozpoczęcie działalności. Zachęcamy do skorzystania z oferty Agencji Innowacji w zakresie analizy rynku i dobrania właściwego projektu dofinansowania unijnego zgodnego z potrzebami firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować fachowe doradztwo naszych specjalistów.

Pozyskiwanie funduszy unijnych – Kielce

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie – z naszą pomocą otrzymasz certyfikat innowacyjności, który znacznie zwiększy konkurencyjność Twojej marki na rynku, jak i będzie stanowić pozytywny aspekt podczas starania się w konkursie o dotacje dla firm. Chcesz wprowadzić nowe patenty na rynek czy zautomatyzować proces produkcji, bądź uzyskać fundusze na badania i rozwój? Każdy mikro-, mały i średni biznes ma szansę na dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej i jej kontynuowanie w Kielcach i na terenie całego kraju.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl