Site Overlay

Pozyskiwanie funduszy unijnych – Poznań

Ubiegając się o dodatkowe środki dla firmy, nie sposób ominąć procedur związanych z pisaniem wniosków. O dotacje unijne mogą się starać zarówno MŚP, jak i duże przedsiębiorstwa, a także fundacje, stowarzyszenia czy instytuty naukowe. Wsparcie ze strony Agencji Innowacji polega między innymi na pomocy w zdobyciu dofinansowania unijnego, poczynając od wyboru programu, do którego nasi klienci chcieliby dołączyć. Swoich usług udzielamy nie tylko działającym już firmom, ale pomagamy także przedsiębiorcom, którzy chcą uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Wirtualne biuro w Poznaniu i nie tylko – jak to działa?

Pozyskiwanie dotacji unijnych to jedno, ale miejsce do pracy i prowadzenia działalności jest również niezwykle ważne. Często mikro i małe przedsiębiorstwa prowadzą swoją działalność zdalnie, jednakże przy rejestracji firmy nie chcą podawać swojego domowego adresu. Z pomocą przychodzi oferowana przez Agencję Innowacji usługa wirtualnego biura. Dzięki niej Twoja firma może mieć adres w samym centrum Poznania lub stolicy. Jakie jeszcze są zalety takiego rozwiązania? Przede wszystkim ograniczenie kosztów związanych z wynajmem lokalu oraz podniesienie wiarygodności Twojej działalności. Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia Agencji Innowacji i ubiegania się o dotacje dla firm z całego kraju.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl