Site Overlay

Dotacje na rozpoczęcie działalności w Opolu

Na każdym etapie rozwoju biznesu, warto zadbać o dodatkowy kapitał w postaci dotacji dla firm oferowanych przez Fundusz Europejski. Jako firma zajmująca się pomocą w pozyskiwaniu funduszy unijnych przeprowadzamy klientów przez cały proces – od momentu przygotowania wniosku, aż do jego pozytywnego rozpatrzenia. Dzięki dodatkowym środkom, jakimi są dofinansowania unijne dla firm z Opola, nasi klienci mogą ulepszać i wprowadzać nowe usługi, a także automatyzować procesy produkcyjne, a tym samym dążyć do stałego rozwoju.

Adres w centrum miasta? – wirtualne biuro dla firm w Opolu

Jest wiele korzyści wynikających z posiadania biura wirtualnego. Przede wszystkim to prestiżowy adres w dogodnej lokalizacji, który zapewni wiarygodność oraz większą rozpoznawalność marki. W naszej ofercie mamy pakiet kompleksowej obsługi firmy, włącznie z zarządzaniem i przekazywaniem korespondencji oraz możliwością korzystania z przestrzeni biurowej. Wirtualne biuro to nie tylko Opole, ale wiele różnych miast w Polsce. Dopasujemy opcje tak, abyś mógł korzystać również z opcji dofinansowań dopasowanych do Twojej działalności.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl