Site Overlay

Prestiżowy adres – wirtualne biuro dla firm z Rzeszowa

Wiele firm jednoosobowych i mikroprzedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie z oferty biura wirtualnego. Dlaczego jest to korzystne rozwiązanie? Przede wszystkim zyskujesz adres do rejestracji działalności, gdzie tylko chcesz, bez konieczności używania np. miejsca zamieszkania. Oszczędzasz również na kosztach wynajęcia przestrzeni pod siedzibę firmy. Wirtualne biuro to także forma sekretariatu – bez problemu zajmiemy się korespondencją od Twoich kontrahentów. Możesz prowadzić firmę w Rzeszowie z adresem rejestracji w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Zachęcamy również podmioty gospodarcze do ubiegania się o dofinansowanie unijne, które są szansą na rozwój każdej branży.

Dofinansowanie do działalności gospodarczej – Rzeszów

Jako Agencja Innowacji od lat zajmujemy się pozyskiwaniem funduszy unijnych, także dla firm z Rzeszowa. Uzyskane dzięki naszej współpracy dofinansowanie do działalności gospodarczej warto przeznaczyć na inwestycje, szkolenia pracowników czy aktualizacje produktowe i procesowe. W razie potrzeby pomagamy również na etapie pisania wniosków o dotacje unijne, który jest kluczowy, aby finalnie móc otrzymać środki. Potrzebujesz dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Pomożemy również na tym etapie rozwoju w Twojej branży. Wiemy, jak ważne są innowacje i staramy się zwiększać szanse naszych klientów na otrzymanie dodatkowych środków. Dotacje na rozpoczęcie działalności i dalszy rozwój, oferowane przez Unię Europejską znacznie ułatwiają prowadzenie biznesu, nie tylko w Rzeszowie.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl