Site Overlay

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla zainteresowanych z Krakowa

Unia Europejska rozdysponowuje środki między państwami członkowskimi, które przeznaczone są na konkretne lata. Ma to znaczący wpływ zarówno dla danej firmy, jak i z perspektywy społeczno-gospodarczej. Warto zaznaczyć, że dofinansowanie do działalności gospodarczej na start przysługuje w przypadku podmiotów jednoosobowych. Na co przeznaczyć środki z dotacji dla firm? Przede wszystkim projekty badawcze i wdrażanie innowacji. Są to często również koncepcje związane z informatyzacją firmy, a także działaniami proekologicznymi. Agencja Innowacji od lat zajmuje się pozyskiwaniem dotacji unijnych dla swoich klientów. Wspierając w tych działaniach firmy, dzielimy się swoim doświadczeniem.

Bez czynszu i eksploatacji – biura wirtualne dla firm z Krakowa

Formalności związane z zakładaniem firmy i ubieganiem się o dofinansowania unijne często sprawiają wiele trudności przedsiębiorcom. Czas przeznaczony na te obowiązki często można wykorzystać na pracę nad istotnymi procesami inwestycyjnymi. Przydatnym rozwiązaniem jest w tym wypadku skorzystanie z oferowanego przez nas wirtualnego biura. To prosty sposób, aby zaoszczędzić na comiesięcznych opłatach za wynajem i uniknąć kosztów związanych z zatrudnieniem osób zajmujących się pracą biurową. Wirtualne biura to nie tylko adres, ale także kompleksowa obsługa, włącznie z przyjmowaniem korespondencji i organizacją spotkań. Zachęcamy przedsiębiorców z Krakowa do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl