Site Overlay

Zdobądź dofinansowanie do swojej działalności gospodarczej – oferta dla Wrocławia

Nasz zespół to specjaliści w swoim fachu. Na pozyskiwaniu dotacji unijnych znamy się od podszewki. Swoich usług udzielamy klientom z całej Polski – w tym także z Wrocławia. To miasto prężnie się rozwijające. Powstaje tu mnóstwo nowych firm, którym często potrzebna jest pomoc w zdobywaniu dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Zapewniamy kompleksowe usługi na każdym etapie współpracy. Dzięki naszemu wsparciu wybrany projekt inwestycyjny w pozyskiwaniu dotacji będzie odpowiednio nadzorowany i raportowany.

Agencja Innowacji dla Wrocławia – pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych

Dotacje dla firm to jedno. Warto zadbać również o prestiżową lokalizację działalności. Często nie jest to możliwe z uwagi na ograniczony budżet, a także wysokie koszty wynajmu lokalu. Odpowiedzią na te problemy jest wirtualne biuro – miejsce dla Twojej firmy z adresem nawet w centrum Wrocławia czy Warszawy. Dzięki tej usłudze znacznie wzrasta wiarygodność każdej działalności. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy – nasze doświadczenie pozwoli na sprawne przeprowadzenie przez proces ubiegania się o dofinansowanie unijne do Twojej inwestycji.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl