Site Overlay

Dotacje dla firm – Olsztyn i okolice

Korzystając z wielu możliwości dotacyjnych, warto pamiętać o kilku składowych. Po pierwsze – należy przeanalizować, na co chcielibyśmy te fundusze przeznaczyć, a po drugie rozpatrzyć współpracę z Agencją Innowacji. Pisanie wniosków o dotacje unijne to część naszej pracy. Skrupulatnie zajmujemy się każdą sprawą. Pozyskiwanie funduszy unijnych jest wieloetapowym procesem, jednakże z pomocą Agencji Innowacji jest to zwyczajnie o wiele prostsze, zwłaszcza gdy dany przedsiębiorca jest dopiero na początku swojej drogi. Pozyskiwanie dotacji może wydawać się skomplikowane, ale ostatecznie jest to niezwykle pomocne w rozwoju każdego biznesu.

Dotacje na start – rozpoczęcie działalności w Olsztynie

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej ma na celu pomoc w tym starcie. Może odbywać się to bezpośrednio za pomocą złożenia wniosku w ramach konkursu dotacyjnego. Dla wielu firm z Olsztyna i okolic jest to szansa na dobre wejście w rynek, a co ważniejsze utrzymanie się na dobrej pozycji. Dofinansowania unijne wiążą się z inwestycjami, szkoleniami oraz innowacjami. W każdej z tych gałęzi jesteśmy w stanie wyprowadzić każdą firmę na wyżyny swoich możliwości. Dotacje na rozpoczęcie działalności to bezpłatna pomoc, po którą może sięgnąć każdy – a we współpracy z Agencją Innowacji będzie to jeszcze prostsze.

KONTAKT

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl